Wczytuję dane...
Model: 836-004-31
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 24-72 godzin
Wysyłka od 19.00 PLN
Producent: Armatura Kraków
Credit Agricole

Jak mówi znane, polskie przysłowie: nie wszystko złoto, co się świeci. Warto więc stawiać na produkty o sprawdzonej jakości i funkcjonalności. Takie jak nasza kolekcja Moza, którą prezentujemy w nowej, złotej odsłonie.

Kolekcja Moza to nasz bestseller ostatnich 2 lat, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej wersji kolorystycznej w odcieniu szczotkowanego złota. Kolor ten święci obecnie tryumfy w świecie designu, zarówno w łazienkach, jak i innych wnętrzach. To wyjątkowy dodatek, który może całkowicie odmienić przestrzeń.

MINIMALIZM I ERGONOMIA

Komfortowe rozwiązania w łazience to produkty funkcjonalne i piękne, ale to również rozwiązania kompaktowe. W przestrzeniach łazienkowych, gdzie cenny jest każdy centymetr, systemy podtynkowe sprawdzają się doskonale.

Produkty podtynkowe z naszej oferty to także komfort montażu. Gotowe, kompletne zestawy zawierają wszystko, co niezbędne, aby pewnie i łatwo zamontować je w łazience. Nie trzeba oddzielnie dobierać elementów – w jednym pudełku jest już wszystko, czego potrzeba.

Wybór armatury podtynkowej zapewnia wygodę użytkowania, dzięki oszczędności miejsca, ale też zmniejszając ilość elementów, które trzeba na co dzień czyścić. Płaskie fronty baterii podtynkowych łatwo umyć, a ukrycie w ścianie elementów montażowych całkowicie eliminuje potrzebę ich czyszczenia.

Indeks: 836-004-31
Kolor: złoty szczotkowany
EAN: 5907571831857
PKWiU: 28.14.20.0
Montaż: podtynkowy
Typ: ścienna
Materiał: mosiądz
Wylewka: stała
Długość wylewki [mm]: 179 mm
Napowietrzacz: tak
Przepływ wody [l/min]: 15,5
Ciśnienie robocze [atm]: 3
Temperatura wody [°C] maks.: ≤90/65
Grupa akustyczna: II
opakowanie zawiera:
wylot wannowy, rozeta, łącznik wylotu, klucz do montażu
gwarancja:
10 lat
certyfikaty i deklaracje:
produkt wykonany zgodnie z normą PN-EN 817, posiada Atest higieniczny, deklarację zgodności
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...