ARMATURA KRAKÓW KFA- MOKAIT bateria umywalkowa niska 5532-815-00
341,57
PLN
416,55 PLN
Oszczędzasz 74.98 PLN
Umywalka wpuszczana zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Dzieki specjalnej fazie produkcji umywalka jest łatwa w czyszczeniu i komfortowa w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne i niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość użytych materiałów zapewnia trwałość i niezawodność przez długie lata.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Wpuszczana |
|---|---|
| Kolor umywalki: | Śnieżnobiały |
| Głębokość umywalki (mm) | 130 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 180 mm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Długość umywalki (mm) | 600 mm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Szerokość umywalki (mm) | 460 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |