REA - Umywalka nablatowa AMELIA WARM
349,00
PLN
Prezentujemy Państwu umywalkę nablatową, która zapewni Państwa łazience nowoczesny wygląd i wysoką funkcjonalność. Umywalka wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo baterie, syfony i korki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Głębokość umywalki (mm) | 100 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 120 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 380 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 260 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |