REA - Umywalka nablatowa KELLY / KELY
199,00
PLN
Prezentujemy Państwu umywalkę nablatową, która zapewni Państwa łazience nowoczesny wygląd i wysoką funkcjonalność. Umywalka wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Powierzchnia zewnętrzna jest ryflowana, tworząc interesujący efekt wizualny nadający łazience niepowtarzalny charakter.
Parametry techniczne:
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | Śnieżnobiały |
| Głębokość umywalki (mm) | 85 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 110 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 360 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 360 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |