REA - Umywalka nablatowa KELLY / KELY
199,00
PLN
Prezentujemy Państwu piękną i nowoczesną umywalkę, która charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością. Została wykonana w 100% wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, która gwarantuje wytrzymałość na wiele lat użytkowania.
Produkt jest bardzo odporny na zabrudzenia oraz rysy a dodatkowym atutem jest łatwość w utrzymaniu ogólnej czystości ze względu na jego niezwykłą formę. Prosta forma w doskonały sposób wypełni każdą przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza.
Umywalka wspaniale będzie pasowała do nowoczesnych łazienek jak i klasycznych a także takich gdzie panuje styl retro.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | czarny mat |
| Głębokość umywalki (mm) | 100 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 145 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 615 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 370 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |