REA - Umywalka nablatowa CLEO 61 BIAŁA
349,00
PLN
Umywalka Gina wykonana z wysokogatunkowych materiałów sprosta wymaganiom osób, które cenią sobie jakość. Idealny model dla osób szukających funkcjonalnego i prostego rozwiązania. Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Została wykonana z ceramiki sanitarnej w kolorze białym. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Parametry techniczne:
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | Biały |
| Głębokość umywalki (mm) | 85 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 125 mm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Długość umywalki (mm) | 590 mm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Szerokość umywalki (mm) | 435 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |