REA - Umywalka nablatowa PAMELA
249,00
PLN
Umywalka Pamela Shiny Aiax wykonana z wysokogatunkowych materiałów sprosta wymaganiom osób, które cenią sobie jakość.
Dzięki technice w jakiej została wykonywana wierzchnia warstwa umywalki, każdy egzemplarz posiada niepowtarzalny i unikalny wzór. Efekt ten imituje naturalny kamień.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Podwieszana |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Długość umywalki: | 530 mm |
| Szerokość umywalki: | 330 mm |
| Wysokość umywalki: | 150 mm |
| Głębokość umywalki: | 120 mm |
| Materiał: | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |