REA - Umywalka nablatowa BELINDA SAVANA
359,00
PLN
Rea Belinda to umywalka nablatowa z kolekcji Rea Belinda. Razem z innymi umywalkami tworzą zbiór umywalek o smukłych liniach, delikatnej i lekkiej budowie oraz montażu nablatowym. Belinda idealnie zaadaptuje się w łazienkach nowoczesnych, ale też klasycznych. Najwyższa jakość ceramiki sanitarnej zwraca uwagę każdego.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Głębokość umywalki (mm) | 85 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 115 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 360 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 250 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |