CERSANIT - Umywalka nablatowa MODUO 55 nieregularna antracytowa mat K116-106
597,97
PLN
867,00 PLN
Oszczędzasz 269.03 PLN

Umywalka nablatowa MODUO 40 (okrągła) o cienkich, 8 milimetrowych ściankach została wykonana z ceramiki szamotowej. Funkcjonalny i estetyczny design sprawia, że świetnie pasuje do nowoczesnych i tradycyjnych łazienek i bardzo dobrze komponuje się z drewnianymi lub kamiennymi blatami. Uniwersalny, centralny otwór na baterię pozwoli dopasować do tego modelu umywalki dowolną armaturę marki Cersanit. Umywalka może zostać zamontowana z szafkami z blatem CREA, LARGA, MODUO, VIRGO.
DANE TECHNICZNE:
| Marka | Cersanit |
| Seria | Moduo |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Kod EAN | 5901771097686 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 15 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,10 kg |
10 LAT GWARANCJI NA CERAMIKĘ
POWIERZCHNIA ŁATWO ZMYWALNA
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA W 100% SZKLIWIONA