REA - Umywalka nablatowa SOFIA Mini Grigio
269,00
PLN
Umywalka Sofia Shiny Aiax wykonana z wysokogatunkowych materiałów sprosta wymaganiom osób, które cenią sobie jakość.
Dzięki technice w jakiej została wykonywana wierzchnia warstwa umywalki, każdy egzemplarz posiada niepowtarzalny i unikalny wzór. Efekt ten imituje naturalny kamień.
Parametry techniczne:
| Sposób montażu: | Nablatowy |
|---|---|
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Kolor: | Imitacja kamienia |
| Wykończenie: | Połysk |
| Długość: | 410 mm |
| Szerokość: | 345 mm |
| Wysokość: | 150 mm |
| Głębokość: | 110 mm |
| Kształt: | Owalna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |