REA - Umywalka nablatowa NADIA Marrone
359,00
PLN
Umywalka Rea Amelia to model dla zwolenników ponadczasowych form w nowoczesnym wydaniu.
Idealnie wkomponuje się zarówno w łazienki urządzone w stylu minimalistycznym, jak i klasyczne pomieszczenia.
Pokryta wzorem z imitacją kamienia będzie pięknym dodatkiem w aranżacji wnętrza.
Parametry techniczne:
| Sposób montażu: | Nablatowy |
|---|---|
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Kolor: | Imitacja kamienia |
| Wykończenie: | Matowe |
| Długość: | 480 mm |
| Szerokość: | 345 mm |
| Wysokość: | 135 mm |
| Głębokość: | 105 mm |
| Kształt: | Owalna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |