REA - Umywalka nablatowa BELINDA SAVANA
359,00
PLN

Umywalka Belinda wykonana z wysokogatunkowych materiałów sprosta wymaganiom osób, które cenią sobie jakość. Ciekawe i oryginalne zestawienie śnieżnej bieli wykończonej złotym rantem. Dzięki harmonijnej linii świetnie skomponuje się z każdym stylem, zarówno nowoczesnym jak i klasycznym.

Parametry techniczne
| Sposób montażu: | nablatowa |
|---|---|
| Kolor: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki: | 465 mm |
| Szerokość umywalki: | 330 mm |
| Wysokość umywalki: | 135 mm |
| Głębokość umywalki: | 105 mm |
| Materiał: | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |

PRODUKT DOSTĘPNY PO 17.07.2020