REA - umywalka nablatowa CLEO 61 Black edge
339,00
PLN
:fill(transparent,1)/4508259ed4f03bdc0c84cc75a85dc5a5.jpg)
Prezentujemy Państwu umywalkę nablatową, która zapewni Państwa łazience nowoczesny wygląd i wysoką funkcjonalność. Umywalka wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo baterie, syfony i korki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | biały/czarny mat |
| Długość umywalki (mm) | 410 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 605 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 140 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 120 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
:fill(transparent,1)/c235fa9ca85347ecb12cac3a90c7f7d4.jpg)