X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Kronopol
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Panele Podłogowe Dąb Honey D40144 AC5 8 mm
| Kod produktu: | AUDO40144 |
| Producent: | Swiss Krono Aurum |
| Kod producenta: | D40144 |
| Kolekcja: | Dolce AQUA ZERO 72h |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| GWARANCJA: | 30 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 157 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8-1,73m2 |
AURUM to panele dla wymagających, powstało by cieszyć zmysły i podkreślić indywidualny charakter każdego domu!
W każdej z desek zamknięta została struktura drewna, spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W najnowszych kolekcjach, każdy panel nawiązuje do innego zapachu, smaku czy wyglądu, nadając podłodze niepowtarzalnego charakteru. Szeroki wachlarz ulotnych emocji zaklęty został w specjalnej strukturze paneli, tworząc wspólnie harmonijną kompozycję. Tworząc podłogi Aurum Zespół profesjonalistów zadbał o każdy, najdrobniejszy szczegół. Współpraca specjalistów z całego świata z zakresu wood design, stylizacji i obróbki drewna zaowocowała stworzeniem kolekcji odpowiadających wszystkim, którzy cenią wysoką jakość i naturalny design oparty na unikatowych rysunkach prawdziwego drewna.
Inne produkty z serii
ARMATURA KRAKÓW KFA- MOKAIT bateria umywalkowa niska 5532-815-00
341,57
PLN
416,55 PLN
Oszczędzasz 74.98 PLN
