X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Polimat
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Wanna wolnostojąca z półką KIVI 165 cm x 75 cm / Biały mat
Subtelna, piękna i niezwykle elegancka wanna wolnostojąca KIVI z praktyczną półką stanie się centralnym punktem każdej łazienki.
Organiczny kształt, delikatne ranty i idealnie dopasowana półka to z pewnością atuty tej wanny.
Formuła Ideal Smooth Way, którą stosujemy w tej kolekcji daje naszym produktom idealną gładkość, również w miejscu łączenia wanny z obudową, czym wyróżnia nas na tle innych producentów wanien akrylowych. Powierzchnia naszych wanien jest jednolita, trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
W komplecie stelaż oraz syfon w standardowym chromowanym kolorze odpływu i przelewu.
SPECYFIKACJA
| Symbol | 00647 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 165 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość całkowita | 58,5 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Pojemność | ok. 190 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały mat |
| Kształt | wolnostojące |
| Producent | Polimat |
