POLIMAT Wanna wolnostojąca z półką KIVI 165 cm x 75 cm / Czarny połysk 00472
6014,27
PLN
6330,81 PLN
Oszczędzasz 316.54 PLN
| Symbol | 00518 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość całkowita | 64 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Pojemność | ok. 205 l |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały połysk |
| Kształt | wolnostojące |
| Producent | Polimat |