POLIMAT Wanna wolnostojąca przyścienna RISA EFEKTOWNY POPIEL 170x80 cm 00445
6898,82
PLN
7261,92 PLN
Oszczędzasz 363.10 PLN
| Symbol | 00476 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 165 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość całkowita | 58,5 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Pojemność | ok. 190 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | grafit |
| Kształt | wolnostojące |
Subtelna, piękna i niezwykle elegancka wanna wolnostojąca KIVI z praktyczną półką stanie się centralnym punktem każdej łazienki.
Organiczny kształt, delikatne ranty i idealnie dopasowana półka to z pewnością atuty tej wanny.
Formuła Ideal Smooth Way, którą stosujemy w tej kolekcji daje naszym produktom idealną gładkość, również w miejscu łączenia wanny z obudową, czym wyróżnia nas na tle innych producentów wanien akrylowych. Powierzchnia naszych wanien jest jednolita, trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.