Wczytuję dane...
Model: 878-200-61
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Wysyłka od 20.00 PLN
Producent: Armatura Kraków
Credit Agricole

Bez zestawu korków żaden grzejnik nie jest w stanie prawidłowo spełniać swojej funkcji. Zestaw korków do grzejnika Armatura Kraków antracyt to niezbędne uzupełnienie każdego urządzenia grzewczego. Wykonane ze stali korki zapewniają odporność na odkształcenia. Bez obaw możesz stosować je nawet w warunkach wysokiego ciśnieniu i temperatury.

Wreszcie udało Ci się wybrać swój wymarzony grzejnik? Nie wiesz jednak, jak go zamontować? A czy wiesz, jaką rolę w jego prawidłowej pracy spełniają korki? Zestaw korków do grzejnika Armatura Kraków antracyt to niezbędne akcesoria dla uzyskania maksymalnej efektywności urządzenia grzewczego. Dzięki nim nie musisz zastanawiać się, z której strony podłączyć grzejnik. Zestaw korków do grzejnika Armatura Kraków zapewnia płynny przepływ wody w urządzeniu. Nie musisz obawiać się o jego uszkodzenie. Stalowa konstrukcja korków świadczy o ich trwałości. Są odporne na działanie wysokiego ciśnienia i temperatury (nawet do 95°C). Antracytowy kolor dedykuje je do wykończenia grzejników o ciemnej barwie. Zestaw korków do grzejnika to zabezpieczenie urządzenia przed szybkim zniszczeniem.

PARAMETRY TECHNICZNE I UŻYTKOWE

Obszary zastosowania

instalacje wodociągowe wody zimnej i ciepłej, instalacje ogrzewania wodnego

Zawartość zestawu

2 x redukcja lewa 1" x 1/2", 2 x redukcja prawa 1" x 1/2", 4 x uszczelka, 1 x odpowietrznik 1/2", 1 x korek 1/2", 2 x korek montażowy, 2 x hak

PARAMETRY INDYWIDUALNE

Gwarancja

2 lata

Marka

Armatura Kraków

Informacje dodatkowe

maksymalne ciśnienie: 20 bar, maksymalna temperatura: 95°C

Nr referencyjny

878-200-61

PARAMETRY FIZYCZNE I WIZUALNE

Materiał wykonania

stal