Wczytuję dane...
Gwarancja: 20 lat
Realizacja zamówienia: 3-5 dni
Wysyłka Wysyłka gratis!
Producent: Sunerzha
Credit Agricole

Sunerzha - suszarka elektryczna TRIADA 500

Model elektrycznej suszarki z trzema ruchomymi wieszakami, nagrzewany wbudowanym w rurki kablem grzewczym. Zaprojektowany do suszenia mokrych rzeczy, jak np. ręcznik czy szlafrok w łazience, ścierki w kuchni, ubrania po deszczu i śniegu w przedpokoju i pomieszczeniach gospodarczych. Wykonany ze stali nierdzewnej, najlepszego do tej funkcji materiału. Łatwy montaż, wymagający tylko dostępu do instalacji elektrycznej, możliwość podłączenia za pomocą wtyczki elektrycznej lub estetycznie zamaskowanym bezpośrednim połączeniem z instalacją w ścianie. Podświetlany przełącznik podpowiada o włączonym urządzeniu, a nieskazitelny smukły wygląd tworzy ją przyciągającym uwagę elementem dekoracyjnym.

 

Grzejniki dekoracyjne SUNERZHA od 1996 roku produkowane są wyłącznie ze stali nierdzewnej marki AISI 304, używanej również w przemyśle spożywczym. Jest to materiał przyjazny dla otoczenia i w 100% odnawialny. Parametry techniczne takiej rury pozwalają na jej wykorzystanie niezależnie od jakości wody i jej składu chemicznego w systemach ogrzewania oraz systemach gorącej wody użytkowej, gdzie możliwość wystąpienia korozji jest zdecydowanie wyższa.

W skład stali nierdzewnej wchodzą nikiel i chrom. Zapewniają one wysoką odporność korozyjną oraz dodatkowo, dzięki wieloetapowemu polerowaniu, dodają lustrzanego połysku powierzchni wyrobu. Polerowana stal nierdzewna ma znaczącą przewagę nad chromowanymi powłokami: jest odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych, charakteryzuje się wyjątkowym jednorodnym blaskiem całej powierzchni, nie ulegającym zmianom pod wpływem czasu. Jej kolejną istotną właściwością jest nieodwarstwianie się powłoki i brak możliwości pojawienia się rdzy. W odróżnieniu od procesów galwanizacji, produkcja ze stali nierdzewnej jest proekologiczna oraz nieszkodliwa dla środowiska.

Zastosowanie stali nierdzewnej pozwoliło z sukcesem wprowadzić technologię nanoszenia kolorów takich jak “złoto”, “stary brąz”, “czarna perła”, czy też fenomenalnej barwy “kameleon”. Kolory uzyskuje się metodą nitrydowo-tytanowego „bombardowania” stali w próżni, proces ten polega na zabarwieniu wierzchniej warstwy rury, a nie na nanoszeniu farby czy powłoki galwanicznej. Wpływa to również na podniesienie wytrzymałości powierzchni. Proponowane przez SUNERZHA barwy stali nierdzewnej stwarzają dodatkowe możliwości kreowania ekskluzywnych i wyjątkowych projektów wnętrz.

Technologia spawania rurek, wykorzystywana przy produkcji naszych grzejników (spawanie bez spoiwa, na pełnej grubości ścianki), pozwala wykonywać spawy cechujące się estetycznym wyglądem oraz wyjątkową wytrzymałością.

Wydajność cieplna grzejników z polerowanej stali nierdzewnej jest wyższa od tej w porównywalnych grzejnikach chromowanych.

Wszystkie powyższe cechy świadczą o wyjątkowości naszych wyrobów. Zapewniają komfort użytkowania, bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz ciepło i niepowtarzalny połysk.

Jakość naszych grzejników potwierdzona jest certyfikatem zgodności z normami europejskimi.

Gwarancja na wszystkie produkty marki SUNERZHA – 20 lat.

Wymiary zewnętrzne (wysokość x szerokość) (mm) 542x1032
Materiał Stal nierdzewna
Waga wyrobu wraz z kompletacją i opakowaniem (kg) 5.64
Wydajność cieplna (W) 35.8
Napięcie zasilania (V) 230
Stopień ochrony (IP) IP 44
Klasa ochrony I