Wczytuję dane...
Gwarancja: 20 lat
Realizacja zamówienia: 3-5 dni
Wysyłka DARMOWA WYSYŁKA
Producent: Sunerzha
Credit Agricole

Sunerzha - grzejnik dekoracyjny CASCADE 700x1000

Wyróżniający się dynamizm kształtu błyszczącej kaskady rurek ozdobi każde wnętrze, od klasycznego po modernistyczne. Wizualnie niezwykle efektowny i nietuzinkowy model grzejnika, bardzo funkcjonalny i jednocześnie przyciągający uwagę.

 

Grzejniki dekoracyjne SUNERZHA od 1996 roku produkowane są wyłącznie ze stali nierdzewnej marki AISI 304, używanej również w przemyśle spożywczym. Jest to materiał przyjazny dla otoczenia i w 100% odnawialny. Parametry techniczne takiej rury pozwalają na jej wykorzystanie niezależnie od jakości wody i jej składu chemicznego w systemach ogrzewania oraz systemach gorącej wody użytkowej, gdzie możliwość wystąpienia korozji jest zdecydowanie wyższa.

W skład stali nierdzewnej wchodzą nikiel i chrom. Zapewniają one wysoką odporność korozyjną oraz dodatkowo, dzięki wieloetapowemu polerowaniu, dodają lustrzanego połysku powierzchni wyrobu. Polerowana stal nierdzewna ma znaczącą przewagę nad chromowanymi powłokami: jest odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych, charakteryzuje się wyjątkowym jednorodnym blaskiem całej powierzchni, nie ulegającym zmianom pod wpływem czasu. Jej kolejną istotną właściwością jest nieodwarstwianie się powłoki i brak możliwości pojawienia się rdzy. W odróżnieniu od procesów galwanizacji, produkcja ze stali nierdzewnej jest proekologiczna oraz nieszkodliwa dla środowiska.

Zastosowanie stali nierdzewnej pozwoliło z sukcesem wprowadzić technologię nanoszenia kolorów takich jak “złoto”, “stary brąz”, “czarna perła”, czy też fenomenalnej barwy “kameleon”. Kolory uzyskuje się metodą nitrydowo-tytanowego „bombardowania” stali w próżni, proces ten polega na zabarwieniu wierzchniej warstwy rury, a nie na nanoszeniu farby czy powłoki galwanicznej. Wpływa to również na podniesienie wytrzymałości powierzchni. Proponowane przez SUNERZHA barwy stali nierdzewnej stwarzają dodatkowe możliwości kreowania ekskluzywnych i wyjątkowych projektów wnętrz.

Technologia spawania rurek, wykorzystywana przy produkcji naszych grzejników (spawanie bez spoiwa, na pełnej grubości ścianki), pozwala wykonywać spawy cechujące się estetycznym wyglądem oraz wyjątkową wytrzymałością.

Wydajność cieplna grzejników z polerowanej stali nierdzewnej jest wyższa od tej w porównywalnych grzejnikach chromowanych.

Wszystkie powyższe cechy świadczą o wyjątkowości naszych wyrobów. Zapewniają komfort użytkowania, bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz ciepło i niepowtarzalny połysk.

Jakość naszych grzejników potwierdzona jest certyfikatem zgodności z normami europejskimi.

Gwarancja na wszystkie produkty marki SUNERZHA – 20 lat.

Cascade to wyjątkowy grzejnik dekoracyjny wykonany ze stali nierdzewnej. Jego profile grzewcze zostały wygięte w fantazyjny kształt tworząc przestrzenną konstrukcję która może przywodzić na myśl wodne kaskady.

Konstrukcja grzejnika i jego nietuzinkowy design sprawiają że stanie się on ozdobą w każdej łazience do której trafi. Jednak grzejnik ten sprawdzi się także w innych pomieszczeniach gdzie również nada stylu i niepowtarzalnego, oryginalnego charakteru.

Grzejnik Cascade dostępny jest tylko w wersji wykonanej ze stali polerowanej na wysoki połysk.

Ze względu na konstrukcję - poziomy układ kolektorów - producent nie zaleca podłączania grzałki elektrycznej do tego modelu.

Przyłącza instalacyjne do podłączenia instalacji grzewczej znajdują się w dolnym kolektorze po bokach - umożliwia to podłączenie grzejnika z zastosowaniem podłączenia dolnego bocznego.

Rozstaw osi X (mm) 422
Wymiary zewnętrzne (wysokość x szerokość) (mm) 790x955
Materiał AISI 304 (08X18H10)
Wydajność cieplna 75/65/20°С (W) 359
Wydajność cieplna 90/70/20°С (W) 431
Waga wyrobu wraz z kompletacją i opakowaniem (kg) 7.1
Wewnętrzna objętość wyrobu (dm³) 1.9
Podłączenie dolne / pionowe / Po przekątnej