Wczytuję dane...
Gwarancja: 20 lat
Realizacja zamówienia: 3-5 dni
Wysyłka DARMOWA WYSYŁKA
Producent: Sunerzha
Credit Agricole

Sunerzha - grzejnik dekoracyjny FURORE 800x600

Grzejnik dekoracyjny z idealnie wygiętymi rurkami poziomymi w kształcie dipola. Jest symetryczny i harmonijny, stanowi połączenie elegancji z komfortem i funkcjonalnością użytkowania. 

 

Grzejniki dekoracyjne SUNERZHA od 1996 roku produkowane są wyłącznie ze stali nierdzewnej marki AISI 304, używanej również w przemyśle spożywczym. Jest to materiał przyjazny dla otoczenia i w 100% odnawialny. Parametry techniczne takiej rury pozwalają na jej wykorzystanie niezależnie od jakości wody i jej składu chemicznego w systemach ogrzewania oraz systemach gorącej wody użytkowej, gdzie możliwość wystąpienia korozji jest zdecydowanie wyższa.

W skład stali nierdzewnej wchodzą nikiel i chrom. Zapewniają one wysoką odporność korozyjną oraz dodatkowo, dzięki wieloetapowemu polerowaniu, dodają lustrzanego połysku powierzchni wyrobu. Polerowana stal nierdzewna ma znaczącą przewagę nad chromowanymi powłokami: jest odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych, charakteryzuje się wyjątkowym jednorodnym blaskiem całej powierzchni, nie ulegającym zmianom pod wpływem czasu. Jej kolejną istotną właściwością jest nieodwarstwianie się powłoki i brak możliwości pojawienia się rdzy. W odróżnieniu od procesów galwanizacji, produkcja ze stali nierdzewnej jest proekologiczna oraz nieszkodliwa dla środowiska.

Zastosowanie stali nierdzewnej pozwoliło z sukcesem wprowadzić technologię nanoszenia kolorów takich jak “złoto”, “stary brąz”, “czarna perła”, czy też fenomenalnej barwy “kameleon”. Kolory uzyskuje się metodą nitrydowo-tytanowego „bombardowania” stali w próżni, proces ten polega na zabarwieniu wierzchniej warstwy rury, a nie na nanoszeniu farby czy powłoki galwanicznej. Wpływa to również na podniesienie wytrzymałości powierzchni. Proponowane przez SUNERZHA barwy stali nierdzewnej stwarzają dodatkowe możliwości kreowania ekskluzywnych i wyjątkowych projektów wnętrz.

Technologia spawania rurek, wykorzystywana przy produkcji naszych grzejników (spawanie bez spoiwa, na pełnej grubości ścianki), pozwala wykonywać spawy cechujące się estetycznym wyglądem oraz wyjątkową wytrzymałością.

Wydajność cieplna grzejników z polerowanej stali nierdzewnej jest wyższa od tej w porównywalnych grzejnikach chromowanych.

Wszystkie powyższe cechy świadczą o wyjątkowości naszych wyrobów. Zapewniają komfort użytkowania, bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz ciepło i niepowtarzalny połysk.

Jakość naszych grzejników potwierdzona jest certyfikatem zgodności z normami europejskimi.

Gwarancja na wszystkie produkty marki SUNERZHA – 20 lat.

Rozstaw osi X (mm) 200
Wymiary zewnętrzne (wysokość x szerokość) (mm) 758x575
Materiał AISI 304 (08X18H10)
Wydajność cieplna 75/65/20°С (W) 400
Wydajność cieplna 90/70/20°С (W) 500
Waga wyrobu wraz z kompletacją i opakowaniem (kg) 7
Wewnętrzna objętość wyrobu (dm³) 2.48
Podłączenie dolne / pionowe / Po przekątnej
Montaż grzałki elektrycznej prawy dół kolektora / lewy dół kolektora

Grzałkę elektryczną montować wyłącznie w dolnym otworze kolektora, oznaczonego czerwoną naklejką. Grzałka elektryczna może być montowana zarówno z prawej jak i z lewej strony. W tym celu należy obrócić grzejnik, tak aby oznaczony czerwoną naklejką kolektor znalazł się po wymaganej stronie.

*Grzejnik bez zaślepek w kolorze

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...