Wczytuję dane...
Gwarancja: 20 lat
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Wysyłka od 40.00 PLN
Producent: Sunerzha
Credit Agricole

Sunerzha - grzejnik dekoracyjny BOHEMIA EU50 1200x500

Modyfikacja w konstrukcji popularnego klasycznego modelu umożliwia montaż grzejników w systemach centralnego ogrzewania z podłączeniem 50 mm po osi. Rozwiązanie to jest coraz bardziej popularne, w budownictwie jak również przy remontach co pozwala wybrać grzejnik niezależnie od jego szerokości i rozstawu kolektorów, czyniąc go uniwersalnym.

 

Grzejniki dekoracyjne SUNERZHA od 1996 roku produkowane są wyłącznie ze stali nierdzewnej marki AISI 304, używanej również w przemyśle spożywczym. Jest to materiał przyjazny dla otoczenia i w 100% odnawialny. Parametry techniczne takiej rury pozwalają na jej wykorzystanie niezależnie od jakości wody i jej składu chemicznego w systemach ogrzewania oraz systemach gorącej wody użytkowej, gdzie możliwość wystąpienia korozji jest zdecydowanie wyższa.

W skład stali nierdzewnej wchodzą nikiel i chrom. Zapewniają one wysoką odporność korozyjną oraz dodatkowo, dzięki wieloetapowemu polerowaniu, dodają lustrzanego połysku powierzchni wyrobu. Polerowana stal nierdzewna ma znaczącą przewagę nad chromowanymi powłokami: jest odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych, charakteryzuje się wyjątkowym jednorodnym blaskiem całej powierzchni, nie ulegającym zmianom pod wpływem czasu. Jej kolejną istotną właściwością jest nieodwarstwianie się powłoki i brak możliwości pojawienia się rdzy. W odróżnieniu od procesów galwanizacji, produkcja ze stali nierdzewnej jest proekologiczna oraz nieszkodliwa dla środowiska.

Technologia spawania rurek, wykorzystywana przy produkcji naszych grzejników (spawanie bez spoiwa, na pełnej grubości ścianki), pozwala wykonywać spawy cechujące się estetycznym wyglądem oraz wyjątkową wytrzymałością.

Wydajność cieplna grzejników z polerowanej stali nierdzewnej jest wyższa od tej w porównywalnych grzejnikach chromowanych.

Wszystkie powyższe cechy świadczą o wyjątkowości naszych wyrobów. Zapewniają komfort użytkowania, bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz ciepło i niepowtarzalny połysk.

Jakość naszych grzejników potwierdzona jest certyfikatem zgodności z normami europejskimi.

Gwarancja na wszystkie produkty marki SUNERZHA – 20 lat.

Rozstaw osi X (mm) 50
Wymiary zewnętrzne (wysokość x szerokość) (mm) 1158x550
Materiał AISI 304 (08X18H10)
Wydajność cieplna 75/65/20°С (W) 588
Wydajność cieplna 90/70/20°С (W) 735
Waga wyrobu wraz z kompletacją i opakowaniem (kg) 9.8
Wewnętrzna objętość wyrobu (dm³) 3.13
Podłączenie dolne / pionowe / Po przekątnej
Montaż grzałki elektrycznej prawy dół kolektora / lewy dół kolektora


* towar z wyprzedaży ekspozycyjnej 

Inne produkty z serii