REA - Bateria bidetowa AVALON TYTAN
279,00
PLN
Bateria wykonana z myślą o funkcjonalności i wyglądzie. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując doskonały wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na umywalce. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Pvd (Physical Vapour Deposition) to technologia stosowana do barwienia metalowych powierzchni. Dzięki zaawansowanej technologicznie metody nakładania powłoki, otrzymujemy powierzchnię 15-krotnie wytrzymalszą, od klasycznego galwanizowania. Gwarantuje to wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, korozję, oraz wszelkiego rodzaju czynniki wpływające na powolną erozję powierzchni produktu.
Parametry techniczne:
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | naumywalkowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor Rea: | Złoty szczotkowany |
| Zasięg wylewki (mm) | 110 mm |
| Technologia powłoki: | PVD |
| Typ głowicy: | ceramiczna - firmy Sedal |
| Wysokość (mm) | 160 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm - Tucai |
| Gwarancja: | 5 lat |