REA - Bateria bidetowa AVALON złota
279,00
PLN
Bateria wykonana z myślą o funkcjonalności i wyglądzie. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując doskonały wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na umywalce. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Bateria swoją trwałość zawdzięcza innowacyjnej technologii electroplatingu. Zabieg ten sprawia, że warstwa jest gładka, odporna na korozję i wieloletnie użytkowanie. Bateria zyskuje niepowtarzalny wygląd i trwałość.
Parametry techniczne:
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa, naumywalkowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor Rea: | Złoty |
| Zasięg wylewki (mm) | 110 mm |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Typ głowicy: | ceramiczna - firmy Sedal |
| Wysokość (mm) | 160 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm - Tucai |