Wczytuję dane...
Model: BA-HAN-LOGL-A00100
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka od 19.00 PLN
Producent: hansgrohe
Credit Agricole

Harmonijne formy, duże powietrze, charakterystyczny uchwyt - laureatka konkursu w dziedzinie wzornictwa reddot award 2014: Jednouchwytowa bateria umywalkowa Logis 70 z innowacyjną funkcją oszczędności wody EcoSmart wyznacza standardy w nowoczesnej łazience. 

Logis Loop 70 bateria umywalkowa stojąca 1-uchwytowa 1-otworowa mosiężna wysokość 137/171 mm zasięg wylewki 107 mm chrom

Jednouchwytowa bateria umywalkowa Logis 70

Radość korzystania z wody w oprawie harmonijnego wzornictwa i najwyższej klasy wykonania

Dzięki czystym formom posiadającym zaokrąglenia na uchwycie i korpusie jednouchwytowa bateria umywalkowa Logis 70 wpisuje się w perfekcyjnie w nowoczesne łazienki. Jej szlachetna chromowana powierzchnia nie tylko olśniewająco wygląda, ale jest również łatwa do utrzymania w czystości. W aspekcie ekologii i zużycia wody Logis 70 pozytywnie się wyróżnia. Dzięki regulatorowi ilości wody wielkość przepływu wynosi maksymalnie jedyne 5 l/min. To chroni środowisko i Twój portfel.

Najwyższy komfort mycia w nowoczesnej łazience

Dzięki precyzyjnie obliczonej odległości pomiędzy wylewką a umywalką bateria ta przemienia tę przestrzeń w wygodną strefę ComfortZone. W połączeniu z pasującą ceramiką zapewnia ona przyjemność w kontakcie z wodą bez rozpryskującego się strumienia. Znajdź z pomocą bezpłatnego testu marki hansgrohe ComfortZone Test swoją idealną kombinację. 

Praktyczny komplet odpływowy 

Dla wygodnego spiętrzania i wypuszczania wody w umywalce komplet odpływowy można obsługiwać bez wysiłku jedną ręką za pomocą dźwigni cięgła. Aby doznanie wody było jeszcze przyjemniejsze dla skóry, technologia AirPower automatycznie wzbogaca strumień domieszką powietrza. Można to odczuć natychmiast dzięki pełniejszym kroplom.  Bezpieczeństwo zapewnia regulowany ogranicznik przepływu. Chroni on dorosłych i dzieci przed poparzeniem.