X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
ZESTAW NATRYSKOWY REA HELIX NIKIEL SZCZOTKOWANY INOX
:fill(transparent,1)/f244516701e2f849d08736ea31d1533c.jpg)
Zestaw natryskowy Helix został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. W produkcji naszych termostatów wykorzystaliśmy wiodące i najlepsze technologie, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i komfort w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne i niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość użytych materiałów dają gwarancję trwałości i niezawodność przez długie lata.
Parametry techniczne
| Materiał wykonania: | Mosiądz / ABS |
|---|---|
| Wykończenie zestawu natryskowego: | Szczotkowany Nikiel |
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie: | szczotkowany |
| Montaż zestawu natryskowego: | natynkowy |
| System BOX: | nie posiada |
| Głowica termostatyczna: | Nie |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 30 cm |
| Długość węża: | 150 cm |
| System dysz: | Anti-Calc |
| Podłączenie natrysku: | 1/2 cal |
| Rozstaw montażowy: | 15 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
:fill(transparent,1)/2fa1e28f3597195e9977796b10b738ee.jpg)
Inne produkty z serii
REA - Zestaw Natryskowy HELIX Gold / Złoty
759,00
PLN
REA - Zestaw Natryskowy HELIX Chrom
699,00
PLN
