X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
ZESTAW PRYSZNICOWY NATRYSKOWY REA HASS GOLD SZCZOTKOWANY
Oferowany zestaw prysznicowy natryskowy Rea Hass Gold utrzymany jest w złotej kolorystyce przez co prezentuje się elegancko i nowocześnie. Został wykonany z mosiądzu oraz pokryty złotą, szczotkowaną powłoką nadającą zjawiskowy efekt.
Parametry techniczne
| Materiał wykonania: | Mosiądz / ABS |
|---|---|
| Wykończenie: | Gold |
| Montaż zestawu natryskowego: | natynkowy |
| System BOX: | nie posiada |
| Wysokość | 122 cm |
| Głowica termostatyczna: | Nie |
| Rozmiar deszczownicy: | 19,5 x 26,5 cm |
| Długość węża: | 150 cm |
| System dysz: | Anti-Calc |
| Podłączenie natrysku: | 1/2 cal |
| Rozstaw montażowy: | 15 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Inne produkty z serii
