X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
ZESTAW NATRYSKOWY Z TERMOSTATEM REA VINCENT ZŁOTY SZCZOTKOWANY
Zestaw natryskowy Vincent został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. W produkcji naszych termostatów wykorzystaliśmy wiodące i najlepsze technologie, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i komfort w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne i niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość użytych materiałów dają gwarancję trwałości i niezawodność przez długie lata.
Parametry techniczne:
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
|---|---|
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie: | szczotkowany |
| Montaż zestawu natryskowego: | natynkowy |
| System BOX: | nie posiada |
| Wysokość | 835 mm |
| Głowica termostatyczna: | Tak |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Długość węża: | 150 cm |
| System dysz: | Anti-Calc |
| Podłączenie natrysku: | 1/2 cal |
| Rozstaw montażowy: | 15 cm |
Inne produkty z serii
