Wczytuję dane...
Model: 170-06991P
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 3-5 dni
Wysyłka od 160.00 PLN
Credit Agricole

USZCZELKI ELASTOMEROWE
W produktach KFA Armatura zastosowano wysokiej klasy uszczelki. Gwarantują one kabinom prysznicowym szczelność i wytrzymałość. Uszczelki elastomerowe nie kruszą się, nie zmieniają barwy i są odporne na trwałe zanieczyszczenia. Są transparentne, dzięki czemu kabina zachowuje estetyczny wygląd.

PROFILE KOMOROWE
Profile komorowe to profile aluminiowe o specjalnej konstrukcji, która podnosi ich wytrzymałość i stabilność. Wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium są malowane proszkowo, anodowane lub chemicznie polerowane, co zapewnia im trwałość koloru.

SZKŁO BEZPIECZNE
Szkło bezpieczne zastosowane w produktach KFA Armatura to szkło hartowane.
Charakteryzuje się dużo wyższą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i na różnice temperatur niż zwykłe szkło o porównywalnej grubości. W wypadku zbicia szkło bezpieczne rozsypuje się na drobne, nieostre kawałki.

SKŁADANIE HARMONIJKOWE NA ŚCIANĘ
Taki sposób składania parawanu sprawia, że są one niezwykle przyjazne w użytkowaniu. Bez problemu można je rozkładać i składać, dzięki czemu zajmują bardzo mało miejsca. W parawanach wieloczęściowych, można dzięki takiej konstrukcji tworzyć rodzaj kabin nawannowych.

Indeks: 170-06991P
Kolor: chrom
EAN: 5906275048264
PKWiU: 25.99.11
Ilość W Op Jedn/Zb: 1/1
Waga Netto: 13,4
Uszczelki Elastomorowe: tak
Profil U: tak
Szkło Bezpieczne: tak
Łatwy Montaż: tak
Grubośc Szkła: 4 mm
opakowanie zawiera: parawan MODERN
zalecany osprzęt: brak informacji
gwarancja: 2 lata
certyfikaty i deklaracje: posiada atest higieniczny, deklarację zgodności