REA - Bateria bidetowa AVALON TYTAN
279,00
PLN
Bateria prysznicowa wykonana z najwyższej jakości materiałów w klasycznym kształcie. Idealnie pasuje do nowoczesnej jak i klasycznej aranżacji łazienki.
Technologia Pvd (Physical Vapour Deposition) to technologia stosowana do barwienia metalowych powierzchni. Dzięki zaawansowanej technologicznie metody nakładania powłoki, otrzymujemy powierzchnię 15-krotnie wytrzymalszą, od klasycznego galwanizowania. Gwarantuje to wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, korozję, oraz wszelkiego rodzaju czynniki wpływające na powolną erozję powierzchni produktu.
Parametry techniczne:
| Typ baterii: | wannowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | ścienna |
| Materiał: | mosiądz, ABS |
| Kolor Rea: | Tytan |
| Zasięg wylewki (mm) | 160 mm |
| Technologia powłoki: | PVD |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 130 mm |
| Średnica podłączenia: | 1/2 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 150 cm |
| Gwarancja: | 5 lat |