X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Bateria Wannowa REA Joe Złota Szczotkowana
Prezentujemy Państwu piękną, niezwykle funkcjonalną i nowoczesną baterię wannową z wodospadową wylewką. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu ściennego.
Na panelu znajdują się klawisze włączające przepływ wody do wylewki i do słuchawki prysznicowej.
Parametry techniczne:
| Typ baterii: | Wannowa |
|---|---|
| Sposób montażu: | Ścienny |
| Kolor: | Złoty szczotkowany |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Materiał: | Mosiądz, ABS |
| Zasięg wylewki: | 80 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Średnica podłączenia: | 1/2 cala |
| Rozstaw przyłączy: | 155 mm |
Inne produkty z serii
