-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Bateria wannowa REA Lungo Grip Tytan
Bateria wannowa Lungo Grip to połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności i solidnego wykonania. Jej minimalistyczna forma oraz ryflowane detale doskonale wpisują się w aranżacje współczesnych łazienek, zarówno w stylu loftowym, jak i klasycznym.
Korpus baterii wykonany został z trwałego mosiądzu, co zapewnia odporność na korozję i długą żywotność. Głowica ceramiczna umożliwia płynną regulację strumienia i temperatury wody, a ergonomiczny uchwyt z ryflowanym wykończeniem nie tylko nadaje całości wyjątkowego charakteru, ale także gwarantuje pewny chwyt i komfort obsługi.
Model wyposażono w praktyczny przełącznik, który pozwala na łatwe korzystanie zarówno z wylewki wannowej, jak i dołączonej słuchawki prysznicowej. Smukła słuchawka z systemem Anti-Calc minimalizuje osadzanie się kamienia, co zwiększa jej trwałość i ułatwia czyszczenie.
Parametry techniczne:
| Typ baterii: | Wannowa |
|---|---|
| Sposób montażu: | Ścienny |
| Kolor: | Tytan |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Materiał: | Mosiądz, ABS |
| Zasięg wylewki: | 190 mm |
| Wysokość: | 45 mm |
| Średnica podłączenia: | 1/2 cala |
| Rozstaw przyłączy: | 150 mm |
