Wczytuję dane...
Model: K-0591
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 2-4 dni
Wysyłka DARMOWA WYSYŁKA
Producent: NEW TRENDY
Credit Agricole

New Trendy jest polskim producentem kabin prysznicowych. Od 2006 roku dostarczamy klientom najwyższej jakości kabiny, nowoczesne wzornictwo i niepowtarzalny design. Nasza marka cieszy się wysoką renomą i zaufaniem na rynku polskim, jak i zagranicznym. Międzynarodowe współprace pozwoliły nam na dynamiczny rozwój i realizację wielu kluczowych inwestycji.

Oferujemy produkty z najwyższej jakości surowców, które z powodzeniem będę służyć przez długie lata. Nieustannie rozwijamy istniejące kolekcje i tworzymy nowe linie, aby każdy mógł wybrać dla siebie odpowiednią kabinę prysznicową i stworzyć łazienkę marzeń. Produkty marki New Trendy spełniają również najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stale poprawiamy funkcjonalność naszych produktów i szukamy nowych rozwiązań, aby zapewnić jeszcze wyższy poziom komfortu i satysfakcji z użytkowania. Dzięki zaufanym partnerom i współpracy z profesjonalistami wiemy czego oczekują klienci i spełniamy ich oczekiwania.

Model Superia Black posiada eleganckie, czarne detale o matowym wykończeniu. Kabiny prysznicowe wyposażone są w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 6mm, z powłoką ochronną Active Shield. Kolekcja objęta 2-letnim okresem gwarancji. Kabiny mogą być montowane zarówno z brodzikiem, jak i bez brodzika.

Gwarancja
Grubość szyby
Powłoka ochronna
Symbol Wymiar Drzwi A B H W X1 X2
K-0591 90x90x195 1U 88-89,5 87,5-89 195 81 87,1-88,6 86,6-88,1
Inne produkty z serii