Wczytuję dane...
Model: L- EXK-1630/ P- EXK-1631
Gwarancja: 7 lat
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: NEW TRENDY
Credit Agricole

New Trendy to polski producent, który działa w branży sanitarnej od 2006 roku i stale powiększa swój asortyment. New Trendy specjalizuje się w produkcji kabin prysznicowych, kabin walk-in, ścianek prysznicowych, parawanów i brodzików. W ofercie producenta znajdziemy również takie produkty jak panele prysznicowe, odpływy liniowe, czy meble łazienkowe.

Drzwi wnękowe AVEXA GOLD SHINE

Avexa Gold Shine
LINIA PLATINUM
drzwi prysznicowe uchylne pojedyncze otwierane na zewnątrz, detale w złocie o wysokim połysku,bezpieczne hartowane szkło 6 mm, z powłoką Active Shield

New Trendy Avexa Gold Shine 

Elegancka forma detalu, w kolorze złota w połysku zapewnia nowoczesny wygląd produktu. Zawias zlicowany z taflą szkła dopełnia eleganckie wzornictwo kolekcji. Gładka, jednolita powierzchnia produktu ułatwia jego utrzymanie w czystości. Obustronny uchwyt o ergonomicznym kształcie, który pozwala na wygodne użytkowanie produktu. Wysokiej klasy wspornik doskonale stabilizuje całość konstrukcji. Powierzchnia w kolorze złota pełni funkcję dekoracyjną, nadając produktowi stylowego charakteru i nowoczesnego wyglądu. Kabina prysznicowa w listwę progową, która podnosi szczelność produktu. Nie ma natomiast obowiązku jej montażu. Dla montażu wersji bez progowej kabiny należy zastosować inną uszczelkę dostępną w komplecie.

Wymiary rzeczywiste
Symbol Wymiar Drzwi Szkło A B W H
EXK-1630 80x200 1/L czyste 6mm Active Shield 79,5-80,5 23,5 53 200
EXK-1631 80x200 1/P czyste 6mm Active Shield 79,5-80,5 23,5 53 200