CERSANIT - Set C468 - Szafka łazienkowa z umywalką MODUO 60 cm kolor Kaszmir S801-591
814,23
PLN
981,00 PLN
Oszczędzasz 166.77 PLN
W skład zestawu wchodzi szafka podumywalkowa MODUO SLIM w wersji do samodzielnego montażu oraz umywalka ceramiczna MODUO SLIM 50. Dzięki zmniejszonej głębokości, zestaw można zamontować nawet w wąskich pomieszczeniach. Front szafki wykonany został z płyty MDF, lakierowanej na kolor kaszmir o wykończeniu matowym. Szafka posiada dwie pełne szuflady, wygodne, frezowane uchwyty oraz system cichego domykania, rekomendujemy zastosowanie syfonu oszczędzającego miejsce.
| Marka | Cersanit |
| Seria | Moduo |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| Krótszy bok | 35 cm |
| Wysokość (zestawu) | 62 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | kaszmir |
| Kod EAN | 5901771162254 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 30 x 69 cm |
| Waga z opakowaniem | 29,50 kg |
2 lata gwarancji na meble
System cichego domykania szuflady
“AQUASAFE” płyta wilgocioodporna
Łatwy montaż
Ukryte uchwyty