REA - Umywalka podblatowa wpuszczana MANDY
319,00
PLN
Umywalka Rea Dalia sprawdzi się idealnie w stylowym wnętrzu. Niewielka, wpuszczana umywalka posiada otwór na baterię oraz przelew. Do tego modelu polecamy szeroką gamę niskich baterii dostępnych w ofercie naszego sklepu. Ceramika jest idealnie gładka, w pięknym śnieżnobiałym kolorze.
Parametry techniczne:
| Sposób montażu: | Wpuszczana |
|---|---|
| Kolor umywalki: | Biały |
| Głębokość umywalki (mm) | 150 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 200 mm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Długość umywalki (mm) | 515 mm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Szerokość umywalki (mm) | 460 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |