X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
UMYWALKA CERAMICZNA NABLATOWA REA CLEO 81 SHINNY AIAX
Prezentujemy Państwu nowoczesną, unikalną umywalkę o kamiennym wzorze i niespotykanym kształcie. Umywalka Cleo wniesie elegancję do aranżacji łazienki, może stać się wyjątkowym przełamaniem nudy lub subtelnym dodatkiem. Jeśli postawimy na blask tego szlachetnego koloru to z pewnością efekt końcowy zyska lekkości i oryginalności.
Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Długość umywalki: | 810 mm |
| Długość umywalki | 810 mm |
| Szerokość umywalki: | 410 mm |
| Szerokość umywalki | 410 mm |
| Wysokość umywalki: | 135 mm |
| Wysokość umywalki | 135 mm |
| Głębokość umywalki | 110 mm |
| Materiał: | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Inne produkty z serii
339,00
PLN
REA - umywalka nablatowa CLEO 61 Gold Edge
389,00
PLN
REA - Umywalka nablatowa CLEO 61 BIAŁA
349,00
PLN
