POLIMAT Wanna wolnostojąca czarny mat MANGO 150 x 75 cm 00520
6308,73
PLN
6640,77 PLN
Oszczędzasz 332.04 PLN
Funkcjonalna i nowoczesna wanna akrylowa MANGO będzie pasowała do każdej strefy kąpielowej. Jest idealna dla osób kochających relaks w wannie.
Formuła Ideal Smooth Way, którą stosujemy w tej kolekcji daje naszym produktom idealną gładkość, również w miejscu łączenia wanny z obudową, czym wyróżnia nas na tle innych producentów wanien akrylowych. Powierzchnia naszych wanien jest jednolita, trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
| Symbol | 00521 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość całkowita | 64 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Pojemność | ok. 205 l |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | popiel |
| Kształt | wolnostojące |
| Producent | Polimat |