REA - Umywalka podblatowa wpuszczana MANDY
319,00
PLN
Umywalka wpuszczana zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności.
Dzięki specjalnej fazie produkcji umywalka jest łatwa w czyszczeniu i komfortowa w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne i niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość użytych materiałów zapewnia trwałość i niezawodność przez długie lata.
Umywalka posiada otwór do montażu baterii umywalkowej oraz otwór przelewowy.
Parametry techniczne:
| Sposób montażu: | Wpuszczany w blat |
|---|---|
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Kolor: | Biały |
| Wykończenie: | Połysk |
| Długość: | 600 mm |
| Szerokość: | 480 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Głębokość: | 130 mm |
| Kształt: | Prostokątna |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |